Naudojama dirbtinė oda

Post date: Jan 24, 2016 8:52:04 PM

Turbūt teko girdėti, kad dirbtinės odos pardavėjai šią odą skirsto į baldinę ir automobilinę, bet ne visi paaiškina kodėl taip skirstoma. Dirbtinė oda gali būti sudaryta audinio padengto pvc, pvc ir guma arba tik guma.

Baldamas paprastai naudojama dirbtinė oda, kurios sudėtis 100% pvc, tokia oda keičia savo savybes prie šalčių, kietėja, lūžinėja, todėl negali būti naudojama automobilių, laivų ar kitoje gamyboje kur temperatūra nukrenta žemiau nulio, yra veikiama drėgmės ar saulės.

Automobiliams naudojama dirbtinė oda, kuri susideda iš pvc ir gumos. Tokia oda nebijo šalčių, drėgmes, saulės ir agresyvių cheminių priemonių, kaip acetonas ar kiti valikliai. Jos savybės nesikeičia ir ji nekietėja ir neskilinėja, dažai nenusivalo.

Prieš 7 - 9 metus masiškai buvo pradėta naudoti "eko oda", kuri išvaizda ir lietimu labai buvo panaši į natūralią odą, minkšta ir gražiai atrodė pasiuvus gaminį. Jos sudėtis buvo 100% guma. Dėl prastai išdirbtos technologijos kai kurios gamyklos šią eko odą gamino nekokybiškai dėl to pasiuvus baldus su tokia oda po 2 metų paviršius nusilupdavo. Šiai dienai yra keletas gamintojų gebančių šią technologiją taikyti teisingai.

Kadangi mūsų pasirinkti tiekėjai analizuoja, gilinasi ir žino apie parduodamą produktą - mes Jums galime pasiūlyti tik kokybiškas medžiagas.