Automobilinės natūralios odos skirtumai

Post date: Nov 22, 2016 8:12:40 PM

Natūrali oda naudojama automobilių sėdynių siuvimui skirstoma į kelias rūšis pagal jos apdirbimą:

Natūrali oda su spaudimu, tai oda, kurios defektai paslėpti, primirkyta sintetiniais riebalais, dažyta keliais sluoksniais ir uždėtas spaudas - raštas. Tokia oda atspari agresyvioms oro salygoms, acetonui įbrėžimams.

Natūrali oda dažyta anilino būdu, tai impregnuota oda būgnuose ir papildomai nedažyta. Tokia oda labai minkšta, kvėpuoja įgeria drėgmę ir nešvarumus. Ji visiškai nekoreguota ir tokioje odoje matosi kievienas gyvulio randas. Kiekvienas lapas unikalus ir savotiškai kitokiu raštu. Ją reikia impregnuoti papildomai prieš naudojant automobilyje, jos priežiūra sudėtingesnė. Įbrėžimai ant tokios odos sunkiai pastebimi del dažymo impregnuojant technologijos.

Natūrali oda dažyta pusiau anilino būdu, tai atrinkta geriausios kokybės natūrali oda, impregnuota būgnuose ir papildomai nudažyta. Tokia oda kvėpuoja, matosi truputį mažiau gyvulio randų, išlieka elastinga, bet atspari nešvarumams ir drėgmei. Jei reikalinga didesnė priežiūra negu odai su spaudimu arba lygiai odai. Kadangi dažyta impregnuojant ant tokios odos mažiau pastebimi įbrėžimai, atspari acetonui.

Natūrali lygi automobilinė oda - su paslėptais defektais - dažyta kelis kartus, primirkyta sintetiniais riebalais ir atspari agresyvioms oro salygoms, acetonui, įbrėžimams